kl. 20.00
Brogade 19, 4600 Køge, Tlf: +45 5665 5850
Stedet som har et af landets største udvalg. ca. 150 Forskellige Øl mærker. Kom selv og smag.
Helsingør, ca. kl. 15.30 - 18.30
Hus Forbi
Bragesgade 10 B
2200 københavn N.
klokken: 12.00
Rødovre, ca. kl. 19.00 - 20.00
Bisættelse i Frederiksberg Kirke - Solo
kl: 13,30 - 14.10
(Lukket Begivenhed)
Sjælland ca. kl. 20.30
Allerød ca. kl. 16.00
Ishøj ca. kl. 15.30 - 16.30
Flintholm Kirke, Menighedslokale (under kirken)
Junggreens Vej 14
2000 Frederiksberg
Koncert start kl: 14.00
ca. kl. 11.00 - 11.25 - Brunch, Kastrup
Frimurerlogen klokken ca: 18.00 - 19.00
Smallegede 33
2000 Frederiksberg
(Lukket arrangement)
Restaurant Løjtehus
kl. 21.00
Løjtegårdsvej 67, 2770 Kastrup
Bord- og pladsbestilling på +45 3250 1027
Zentropa, Hvidovre - solo
Privat fødselsdag kl 17.00 - 18.30
Lukket arrangement
Privat fødselsdag - Kødbyen kbh
kl: 21.15 - 22.15
Privat fødselsdag - Kastrup
kl: 23.00 - 01.30
kl. 23.30
Orkesteret:
Ole Kibsgaard: Guitar/kor/keyboard (Shu-Bi-Dua)
Jan Lysdahl: Trommer/kor (Kim Larsen & Bellami)
Mikkel "Ørva" Håkonsson: Bas/kor/keyboard (Kim Larsen & Bellami)
kl. 20.00
Brogade 19, 4600 Køge, Tlf: +45 5665 5850
Stedet som har et af landets største udvalg. ca. 150 Forskellige Øl mærker. Kom selv og smag.
OBS!! Arrangementet er flyttet fra Torsdag til Onsdag...
Exclusive Orkester Koncert
VW Carepoint Middelfart
Hovedvejen 19, 5500 Middelfart
ca kl 13.00
Orkesteret er:
Ole Kibsgaard: Guitar/kor/keyboard (Shu-Bi-Dua)
Jan Lysdahl: Trommer/kor (Kim Larsen & Bellami)
Mikkel "Ørva" Håkonsson: Bas/kor/keyboard (Kim Larsen & Bellami)
Privat 50 års fødselsdag, Uldum - Vejle - solo
Uldum forsamlingshus klokken ca 22.00
(Jylland)
Privat fødselsdag, Møn
klokken ca. 21.30 - 22.30
Privat fødselsdag, Købehavn
ca: klokken 22.00
Privat fødselsdag - Køge
kl: 11.00 - 12.00
Privat 60 års fødselsdag, Skanderborg
klokken ca: 13.30 - 14.00
Privat fødselsdag, Lolland
klokken ca: 19.00
Plejehjemmet Verdishave
Tatinisvej 31
2450 København SV
klokken 16.00
Brøndby Stadion
Program:
Onsdag den 20. april – Idrætsdag for Brøndby kommunes institutioner.
09:15 Ankomst med busser
Musikalsk underholdning
Børnene får t-shirts, frugt og vand
09:45 Velkomst
Tale
Fælles opvarmning
Boble-sangen
10:05 Idrætsaktiviteter på seks forskellige stationer
11:45 Frokost
12:10 Fri leg og musikalsk underholdning
12:35 Fælles afslutning med boble-sangen
12:45 Afhentning i busser
Konfirmation, Svendborg
Klokken ca 13.30 - 13.45
Privat konfirmation, Kalundborg
klokken ca. 15.15 - 15.35
Privat konfirmation, Grev
klokken 20.00
Privat konfirmation, Køge
klokken ca 15.00
Privat 50 År`s fødselsdag, Køge
Hugo`s Kælder
(Lukket arrangement) Kl: ca 15.00
Ca. kl. 13.00 - 16.00
Restaurant Fregatten, Greve
Lukket arrangement Cafe Lysemose, Maribo
klokken ca 16.00
Rødby Havn
klokken ca 17.30 - 18.30
Privat konfirmation, Hvidovre
klokken ca:21.30
Skovgården.(bosted for udviklingshæmmede)
Herlev klokken 19.00
Pinsebal på Løjtehus
kl. 21.00
Løjtegårdsvej 67, 2770 Kastrup
Bord- og pladsbestilling på +45 3250 1027
Pinse fest på Hovsa Bodega
Seminarievej 1, 2605 Brøndby
Fri entre`
Klokken ca: 17.00
Gribskov Bo og Støttecenter
Skovgårdsvej 38
3200 Helsinge
klokken ca: 19.00
Privat fødselsdag, Boeslunde
klokken ca: 21.30
Bostedet Stubberupgård
Stubberupvej 4
4140 Borup
Koncert start ca kl: 15.30
Tårnby Torv 9
2770 Kastrup
kl: 13.00 - 17.00
Duo med Ole Kibsgaard
Busser til centeret er: 30 - 36 - 350s - 500s
Privat firma fest, Glostrup
klokken ca 22.00
Allerød, ca. kl. 22.00 - 23.30
Isokvik isolering ApS
Firma reception
klokken ca 16.00
Privat fest på Asserbo Kro
klokken ca 15.00 - 17.00
Frederiksværk
Privat fødselsdag, Roskilde
klokken ca. 18.30
Glostrup kl: ca. 21.30
Solrød Kræmmermarked i festteltet
Tingsryds Alle 27
2680 Solrød Strand
klokken 20.00